Senior finanční účetní

Jsme lidští a féroví. Jsme přátelé a profesionálové. Jsme BDO Účetnictví a posilujeme náš tým. Přidejte se k nám.

Náplň práce:

  • Samostatné zaúčtování veškerých přidělených účetních případů a závěrkové operace
  • Vyhotovení výkazů, příloh k účetní závěrce, statistik a ostatní práce dle požadavků klientů
  • Komunikace s klientem

Požadujeme:

  • SŠ / VOŠ/ VŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením
  • Zkušenosti s vedením finančního účetnictví
  • Pečlivost, samostatnost a zodpovědný přístup k práci
  • Schopnost umět si zorganizovat práci a určit priority
  • Znalost účetního softwaru 6K, Flexi Bee a AJ výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • Perspektivní, zajímavou a samostatnou práci
  • Individuální přístup a velmi přátelský kolektiv
  • Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
  • AJ je velkou výhodou nikoliv podmínkou

Místo pracoviště

V blízkosti metra Budějovická, přesto na klidném místě se zelenou zahradou.

Olbrachtova 1980/5, 140 00  Praha-Krč, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

BDO Holding s.r.o.

Kontakt

Eva Babičíková
Telefon: +420 601 384 841