Senior Java Developer

Náplň práce:

Hledáme kolegy pro vývoj nového CRM v telco oblasti.
• Vývoj serverových a klientských aplikací v jazyce Java
• Provádění analýzy, návrhů a realizace specifických řešení
• Tvorba testů a dokumentace
• Využití moderních technologií spjatých s jazykem Java pro nové projekty

Požadavky:

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• Dobrá znalost a praktické zkušenosti s programovacím jazykem Java alespoň 2 roky
• Znalost Spring, Hibernate, Wicket, JSF, GWT a dalších frameworků výhodou
• Znalost některého z aplikačních serverů, OOP a JBoss výhodou
• Znalost relačních databází a SQL
• Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni (slovem i písmem)

Osobnostní předpoklady:

• Osobní iniciativa a chuť učit se nové věci
• Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
• Odolnost vůči stresu
• Analytické myšlení
• Schopnost spolupracovat v týmu

Nabízíme:

• Zajímavé projekty s použitím inovativních technologií
• Moderní a výkonné HW vybavení, včetně služebního telefonu pro soukromé účely
• 5 týdnů dovolené
• Stravenky a občerstvení na pracovišti
• Home office a flexibilní pracovní dobu
• Příjemné a přátelské pracovní prostředí
• Teambuildingové a společenské akce pro zaměstnance
• Prostor pro samostatnou, zodpovědnou a perspektivní práci s možností realizace vlastních nápadů a inovací
• Příležitost k odbornému rozvoji

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jankovcova 1037/49, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

70000-140000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

BDO

Kontakt

BDO
Lucie Krejčová