Mzdová účetní

Mezi služby, které poskytujeme našim klientům, patří mimo jiné outsourcing zpracování mezd. V návaznosti na výrazné zvýšení nových zakázek rozšiřujeme tým mzdových účetní.

Náplň práce:

• samostatné zpracovávání mezd významných zákazníků
• mzdové poradenství
• komunikace se státními institucemi (zdravotní pojišťovny, správa soc. zabezpečení atd.)
• roční zúčtování daně z příjmu
• sestavování reportů a statistik

Požadujeme:

• znalost pracovně-právní legislativy
• praxe v personalistice vítána
• uživatelská znalost práce s PC (MS Word, MS Excel)
• základní znalost AJ
• flexibilita, spolehlivost, týmová práce, samostatnost
• pro-klientský přístup
• znalost mzdového softwaru OK mzdy výhodou

Nabízíme:

• perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti účetnictví
• příjemné pracovní prostředí
• pružnou pracovní dobu
• motivující finanční ohodnocení
• systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, MultiSport karta, firemní společenské a sportovní akce aj.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karolinská 661/4, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

45000-50000 Kč/měsíc

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost studijního volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

BDO

Kontakt

BDO
Lucie Krejčová