Technický specialista pro bezpečnost IT

Hledáme do firmy Servodata a.s. kolegu na pozici technický specialista pro kybernetickou bezpečnost.

Vhodné pro absolventy nebo na částečný úvazek

Náplň práce:

Obsahem práce bude scanovat naše klienty nástroji Burp, Metasploit, Nessus, Acunetix, WebScarab, Wikto / Nikto, Fiddler, ZapProxy, OWASP DirBuster, Nmap, FOCA, Wireshark, SoapUI a vyhodnocovat nalezené problémy a komunikovat je srozumitelnou formou našim zákazníkům.
• Ochrana zákazníků před průniky do jejich sítě
• Sledování, simulace a analýza nových hrozeb
• Komunikace s výrobci a zákazníky při řešení problémů a incidentů
• Implementace a podpora bezpečnostních řešení v provozním prostředí

Požadujeme:

• Ochotu učit se novým věcem – pomůžeme formou vzdělávání
• Iniciativní přístup, ambici vypracovat se na špičku v oboru bezpečnosti IT
• VŠ nebo SŠ vzdělání s praxí, vhodné i pro absolventy VŠ
• Znalosti v oblasti správy operačních systémů Windows/Linux
• Znalosti síťových protokolů
• Znalost anglického jazyka (budeš se přeci vzdělávat)
• Už jsme zdůraznili ochotu učit se novým věcem?
• Spolehlivost a flexibilní pracovní nasazení
• Znalosti v oblasti síťových prvků, certifikace CCNA nebo CCNP - výhodou
• Znalosti v oblasti správy Windows Active Directory - výhodou
• Zkušenosti s penetračním testováním a skenováním zranitelností - výhodou
• Praxe v oblasti správy IT řešení - výhodou
• SIEM a log management řešení – výhodou

Nabízíme:

• Příležitost stát se špičkovým odborníkem v oblasti bezpečnosti IT
• Odborné vzdělávání včetně certifikací v oboru
• Prostor pro iniciativní a tvořivou práci

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jankovcova 1037/49, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

BDO

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

BDO
Lucie Krejčová