Senior asistent auditu

Máte alespoň 2 roky praxe v auditu a rádi byste získávali další zkušenosti na zajímavých tuzemských a zahraničních auditorských projektech v přátelském a přitom profesionálním prostředí?

Co Vás čeká?

Budete provádět audit finančních výkazů rozmanitých klientů pod vedením zkušeného manažera. Naší snahou je, abyste byli schopní samostatně zvládat náročnější a komplexnější zakázky a dokázali přitom úspěšně vést další členy týmu.

Budete

  • Koordinovat / vést tým u menších zakázek
  • Samostatně zpracovávat svěřené auditní zakázky a zodpovídat za analytické výstupy
  • Identifikovat příležitosti ke zlepšení u stávajících klientů
  • Navrhovat zlepšení / zefektivnění postupů v oblasti své působnosti
  • Budete pracovat s auditorskými nástroji

Co od Vás čekáme?

  • Min. 2 roky zkušeností v auditu
  • Profesionální znalost AJ nebo NJ
  • Chuť cestovat a řidičský průkaz
  • Iniciativní přístup a flexibilitu
  • Dobré komunikační schopnosti (práce s klienty)
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Co získáte?

  • Zázemí stabilní rostoucí společnosti s rodinnou atmosférou
  • Kontinuální profesní vzdělávání (odborný vzdělávací program, jazykové vzdělávání, odborné konference)
  • Pestrou práci na různorodých zakázkách pro českou i zahraniční klientelu (komunikace AJ, NJ)
  • Možnost koncepčního kariérního růstu (na manažerskou pozici) a uplatnění svého unikátního talentu
  • Velkorysý a spravedlivý systém hodnocení a odměňování (13. a 14. plat odvíjející se od výsledků)
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 344/23, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (základní)

Zadavatel

BDO Audit s.r.o.

Kontakt

Natálie Khedr