Účetní

Pro tým u svého významného klienta, přední finanční společnost zaměřující se na podporu prodeje automobilů, hledáme kandidáta na pozici účetní.

Nabízíme uplatnění v rostoucím týmu působícím ve stabilní a silné nadnárodní společnosti.

Co Vás čeká?

  • Zpracovávání dodavatelských faktur, vč. kontroly, evidence, archivace
  • Příprava podkladů pro platební styk, správa a párování otevřených položek
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Spolupráce s auditory a daňovým poradcem
  • Účast na projektech společnosti – testování účetnictví v systémech, požadavky na vývoj nových funkčností
  • Související administrativní práce

Co získáte?

  • Adaptační program pro nové zaměstnance
  • Zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Firemní vzdělávací programy včetně jazykových kurzů, reagující na aktuální potřeby a strategické cíle společnosti
  • Odborná školení, PC dovednosti
  • Možnost každodenní komunikace ve světových jazycích
  • Možnost dalšího kariérního růstu
  • Program zaměstnaneckých výhod

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Praktická znalost účetnictví nebo v účetním oddělení výhodou
  • Schopnost práce s MS Office
  • Znalost SAP výhodnou
  • Vhodné i pro absolventy VŠ, u SŠ praxe min. 2 roky

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pekařská 635/6, 155 00  Praha-Jinonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá), Němčina (pokročilá)

Zadavatel

BDO Group s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Natálie Khedr