Naši lidé

„I work with partners down the hall and across the world.“

V BDO hledáme nové kolegy a to především do týmu partnerů, se kterými se můžeš seznámit níže. Snadno se totiž s nimi potkáš už v prvních dnech práce u nás a pak vždy na zakázkách – svým týmům se věnují a pomáhají všem členům růst a denně se učit.

Jan Macháč

Partner, International Liaison Partner | Audit – kancelář Praha

Jan Macháč je partnerem ve společnosti BDO Audit s.r.o. V BDO pracuje od roku 2004.

Jan vystudoval Fakultu financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze. Během studií se věnoval vrcholovému sportu a byl reprezentantem České republiky v rychlostní kanoistice. Krátce po dokončení vysoké školy nastoupil do BDO. V letech 2007 až 2010 získával zkušenosti v detroitské kanceláří BDO USA LLP ve státě Michigan, kde působil postupně na pozicích senior associate a audit manager. Po svém návratu do České republiky byl jmenován partnerem s účinností od 1.1.2012.

Blanka Lukešová

Partner | Audit – kancelář Plzeň

Blanka Lukešová je partnerem společnosti BDO Plzeň s.r.o. od roku 2008. Vystudovala Fakultu mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze. Je členem Komory auditorů České Republiky a Komory daňových poradců České republiky. Má zkušenost s poskytováním auditorských a poradenských služeb mezinárodním i českým podnikatelským subjektům. Auditorskou profesí se zabývá od roku 1996.

Je zodpovědná za provádění auditů dle českých předpisů a IFRS, zabývá se audity konsolidovaných účetních závěrek, poskytuje účetní a daňové poradenství. Zaměřuje se na audit a účetní poradenství pro podnikatelské subjekty z převážně německy mluvících zemí. Specializuje se na problematiku vykazování podle německých účetních standardů.

Milan Svoboda

Director | Transakční poradenství

Milan je Directorem v sekci Transakčního poradenství společnosti BDO Audit s.r.o. od roku 2017. Předtím pracoval více než 10 let v transakčním oddělení pro společnost EY, kde měl na starosti zejména due diligence. Milan je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze se specializací na podnikovou ekonomiku a finanční management firem.

Pracoval na projektech v České republice, Slovensku, Německu, Rakousku, Dánsku a řadě balkánských zemí.

Milan se specializuje zejména na due diligence (předinvestiční prověrky), podporu při kupních smlouvách, vypořádání a podílel se na několika oceňovacích a restrukturalizačních projektech. Disponuje zkušenostmi z různých sektorů, primárně nemovitostí, technologií, farmacie, médií, průmyslové výroby a strojírenství.

Milan je také spoluzakladatelem Klubu investorů v České republice (www.klubinvestoru.com).

Nastavení cookies